Poukázky na slevy pro přihlášené

Poukázky na slevy ke stažení a vytištění

Myslíme si, že v souvislosti s tanečními kurzy Vám mohou přijít vhod různé slevy na oblečení a obuv, tedy na věci, které možná budete pro taneční pořizovat…

Před nákupem obuvi si určitě prostudujte bohatou nabídku pánské i dámské obuvi, která je nejlepší k pohybu na parketu – u firmy Heller, Elis a Dance-point. Mimo to můžete vybírat se slevou pánskou i dámskou módu u různých pražských firem. Jste našimi váženými klienty a jsme přesvědčeni, že v kterékoliv prodejně, kde slevu uplatníte, k Vám budou přistupovat s největší péčí. Současně Vás prosíme o zpětnou vazbu, pokud by snad (což ale neočekáváme) nastal kdekoliv jakýkoliv problém. V takovém případě nás prosím, neváhejte kontaktovat mailem na jiri(a)plaminek.cz.

Obuv a vše pro tanec a taneční sport:

Pánská móda:

  • Rukavičky pro mladé muže – i bez poukázky zakoupíte přímo v kurzech za cenu 70-80 Kč.
  • Oblek z krejšovství “Anthony`s” v Praze 4 – sleva na oblek a poukázka na košili na míru k obleku zdarma Doporučujeme Vám oblek z jemné vlny, což je pro muže o třídu výš než ze směsi polyesteru + něco. V jemném vlněném obleku se budete cítit dobře i v teplejším i v chladnějším počasí. Zde sleva a poukázka na košili zdarma k obleku. Ano, v ceně JE rozdíl, ale pocit z toho, jak se cítíte v obleku z vlny je k nezaplacení, zvláště když je vám teplo. Pro srovnání: oblek z plastu pořídíte za cca 5-7 tis.Kč, oblek z jemné vlny za 9990 Kč. Rozhodněte se sami. Přečtěšte si třeba i článek v HN.

Dámská móda: